Warszawa, ul. Pomorska 31a (przy ul. Modlińskiej)
tel. 22 814 52 40

Leczenie migren

Pomagamy uwolnić się od migren i innych uciążliwych bólów głowy. Szybka, skuteczna i trwała ulga jest możliwa dzięki testom i terapii MORA.
Dzięki określonym ustawieniom zakresów częstotliwości filtra w trakcie terapii w urządzeniu możliwe jest przetworzenie patologicznych drgań powstających w strefie bólu, usunięcie ich i tym samym usunięcie napięć odpowiednich mięśni i tkanki podskórnej. Wpływa to na poprawę krążenia. Stosowanie sondy magnetycznej bezpośrednio na obszarze bólowym powoduje, że już podczas zabiegu pacjent odczuwa stopniową poprawę – ból ostry zaczyna zanikać. W zależności od czasu trwania schorzenia konieczne jest przeprowadzenie 5-6 zabiegów, tak by usunąć zupełnie ból i dolegliwości.
W wielu przypadkach przyczyną bólów  migrenowych i podobnych są nietolerancje pokarmowe. Podczas pierwszej wizyty wykonujemy testy produktów spożywczych  i  chemicznych najczęściej wywołujących bóle głowy. Często wystarczy  wyeliminować produkty, które szkodzą a dolegliwości znacznie się zmniejszą.
Zamiast łykać tabletki i dalej się męczyć można się pozbyć się bólu głowy definitywnie.


 

Kontakt

Warszawa, ul. Pomorska 31a
(przy ul. Modlińskiej)
tel. 22 814 52 40
czynne: pon-pt 9:00 - 19:00
Wszelkie prawa zastrzeżone realmed.pl