Warszawa, ul. Pomorska 31a (przy ul. Modlińskiej)
tel. 22 814 52 40

Alergie

ALERGIE
Przy pomocy aparatu "Mora-Super" można wykonać bezinwazyjne, bezbolesne testy alergiczne i przeprowadzić terapie odczulające. 
Umożliwia to leczenie następujących chorób o podłożu alergicznym: katar sienny, całoroczny nieżyt nosa, kaszel alergiczny, astma oskrzelowa, stany zapalne zatok, pokrzywka, egzema i inne zmiany skórne, dolegliwości przewodu pokarmowego, zapalenie spojówek, alergie jamy ustnej i inne.

TESTY
Aby wychwycić wszelkie możliwe alergeny wywołujące u pacjenta objawy na początku wizyty przeprowadzany jest szczegółowy wywiad lekarski. Na tej podstawie wybierane są próbki alergenów, które będą sprawdzane. Zazwyczaj jednorazowo jest sprawdzanych około 20-30 alergenów w zależności  od konkretnego przypadku chorobowego. 
Gabinet dysponuje do wyboru około 1000 różnych alergenów: pokarmowych, wziewnych, kontaktowych. Oprócz tego pacjent może przynieść do sprawdzenia własne próbki np. używane kosmetyki, lekarstwa, substancje chemiczne, z którymi styka się w pracy lub w innych miejscach. 

ODCZULANIE

Gdy wiadomo już na co pacjent jest uczulony można przeprowadzić zabiegi odczulające metodą "Mora-Super". Podczas kilkuminutowego zabiegu do organizmu pacjenta poprzez receptory ręczne i stopowe przekazywane są zinwertowane drgania odczulanych alergenów. Powoduje to stopniowe zanikanie reakcji na te substancje i w końcu całkowite jej ustąpienie. W przypadku alergii pokarmowych niezbędnym elementem leczenia jest dieta eliminująca dany alergen na czas odczulania.

 

OFEROWANE TESTY

Pokarmowy i dodatki spożywcze

Grzyby i pleśnie

Sierść zwierzęca, roztocza, jad owadów

Pyłki

Metale

Toksyny środowiskowe

Kontakt

Warszawa, ul. Pomorska 31a
(przy ul. Modlińskiej)
tel. 22 814 52 40
czynne: pon-pt 9:00 - 19:00
Wszelkie prawa zastrzeżone realmed.pl